Все добре..!Я дуже задоволений!
Загрузка - 64 мб, выгрузка - 45 мб , драйвер поставился автоматом, нагрев корпуса - до 40 градусов, отвалов нет, работает стабильно - все ок.
На вихідних у неділю зробив замовлення, у понеділок вже товар поїхав. Оперативність, ціна-якість на всі 5+++.
Рекомендую!
Насправді конвектор попрацював два тижні та перестав показувати частоти з горизонтальною поляризацією. В праханні замінити його я отримав відмову. Я нікому не раджу купувати конвектори у даному магазині.